breadcrumbs_revolution_theme

Сексуальні втіхи з помічниками

Секс іграшки для жінок це аксесуари, які сприятимуть розширенню кордонів інтимного життя і отримання незабутнього насолоди від кожного статевого акту. Задоволення представниць прекрасної половини людства варіюється від безлічі параметрів.

Механічне тертя вульви, вагіни і стимуляція точки G є найпоширенішими. Але слабкої статі ще необхідні додаткові ласки, ніжні дотики, тривалий насолода процесом при повному розслабленні. Тому леді експериментують, купуючи для себе постільних помічників у Львові.

Секс іграшки для жінок і їх види

Інтимні товари для кращої половини можуть бути:

  • різної конструкції;
  • з додатковими функціональними можливостями;
  • внутрішнього і зовнішнього способу використання;
  • з доповненнями для стимуляції ерогенних зон.

Подібні аксесуари є найкращим подарунком для себе і своєї другої половини. Але при замовленні інтимного пристосування потрібно чітко знати, для яких місць воно призначене.

Спираючись на вищезгадані нюанси, секс іграшки для жінок ділять на:

  1. кліторальні, стимулятори грудей, анальні, вагінальні;
  2. реалістичні дилдо і вібратори;
  3. торс з фаллоімітатором або справжні секс-ляльки чоловіки;
  4. вакуумні помпи.
  5. страпони

З яких матеріалів виготовляється продукція?

Виробники секс іграшок для жінок використовують тільки високоякісні матеріали, що не викликають алергічних реакцій. У них нульовий вміст шкідливих речовин, згубно позначаються на стані організму, у т. ч. агресивних крассителей. Екологічність продукції підтверджують сертифікати якості.

Відомі бренди роблять наголос на таких матеріалах, як ПВХ, TPE, силікон, гель, пластик, скло, метал і киберкожи. Від вибору клієнток буде залежати зносостійкість, жорсткість корпусу, міцність, дизайн виробу, а також виникнуть нюанси по догляду.

Асортимент секс іграшок для жінок у Львові вражає

Найпоширенішим виробом серед покупців користуються товари з пультом управління – провідний, бездротовий, вбудовані кнопки на корпусі. Вібратори можуть працювати на батарейках або втроенных акумуляторах. Розумні пристрої дозволяють здійснювати управління зі смартфона. На додаток до різноманіття форм і розмірів додається регулювання інтенсивності і швидкості стимуляції.

Страпони дозволяють грати активну роль у статевому акті, а заодно впливають на чоловічу простату. Це кардинальне рішення для тих пар, де дама хоче домінувати над статевим партнером. Багатофункціональність акусессуара гарантує незабутні відчуття при одиночному використанні.

Виброяйца створені для воздейтвия по всій площі ерогенною зони. Дарують власнику невимовне блаженство, так як водонепроникні іграшки можна використовувати не тільки в ліжку, але і в ванною або при купанні у водоймах. Шнурок для вилучення дозволяє зручно діставати з лона.