Духи з феромонами для геїв у Львові

Незвичайні духи з феромонами для геїв

Виробники товарів для інтиму не обділяють нікого з представників сексуальної орієнтації. Кожен повинен отримувати задоволення в повній мірі в незалежності від сексуальних уподобань. Тому в секс шопах у Львові можна придбати парфуми з феромонами для геїв.

Спілкування і зв'язок гомосексуальної пари – це зовсім не те, що відбувається між чоловіком і жінкою. Це вже інший підхід і відносини. Геям з феромонами потрібно бути обережним. Від природи феромони одного самця діють на іншого як ганчірка на бика. Адже в них у природі закладено воювати за самку. Гомосексуаліст не може взяти чоловічі духи з феромонами, тому що вони діють тільки на жінок. І парфуми для жінок вони теж не візьмуть. Тому, що якийсь гей захоче залучити натурала?

Принцип дії

Духи з феромонами для геїв створені за унікальною технологією, яка дозволяє чоловікові привабити чоловіка. Цей продукт не має запаху і з вигляду схожий на олію. Але тут запах і не потрібно. Збудження і тяжіння наступаємо на рівні мозку. Ви зможете розташувати до себе Вашого обранця в лічені хвилини. Якщо придбати парфуми з феромонами для геїв, то відразу привертає увагу оригінальний дизайн упаковки, яка виділяється серед всіх. Не соромтеся своїх бажань, підвищуйте самооцінку і будьте бажаними для оточуючих.

Головне, що на ці духи «клюють» тільки свої. Ви можете не бояться, що ненароком притягнете чоловіка традиційної орієнтації, і вони теж можуть бути спокійні. Еліксир для залучення варто наносити по одній краплі на зап'ястя, шию і за вухами.

Оперативна доставка у Львові

Купити духи з феромонами для геїв краще в нашому магазині інтим-товарів intim69.com.ua. Наших толерантних консультантів соромитися не потрібно. Ми проконтролює, щоб товар швидко потрапив до Вас в руки у Львові.Духи з феромонами для геїв MSM 1 мл
Немає

Духи з феромонами для геїв MSM 1 мл

Виробник:Izyda
Артикул:ABX2325
Наявність:Нет в наличии
Обсяг:5 мл
Вміст феромонів:90 %
Показано з 1 по 1 з 1 (усього 1 сторінок)